Nabídka nemovitostí

RealityMartin nabízí k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+1, Družstevní vlastnictví v obci Chraštice, ve vzdálenosti pouhých 14 km od města Příbram a 70 km od hlavního města Prahy. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Určeno k rekonstrukci dle vlastních představ. Vytápění kotlem v suterénu domu, ohřev vody bojlerem, plastová okna. Dobrá občanská vybavenost -  mateřská a základní škola, autobus, obchod s potravinami, restaurace, obecní úřad, pošta a další. K bytu náleží sklep. U této nemovitosti NEPLATÍTE daň z nabytí !
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+kk, 24 m2, osobní vlastnictví, ul. Plzeňská v Příbrami I. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, zděné jádro, stoupačky v plastu. Určeno k rekonstrukci dle vlastních představ. Nízké měsíční poplatky - 1600Kč (fond oprav, TUV, SUV, teplo) +elektřina. K bytu náleží sklep. Dům je po kompletní revitalizaci - zateplení, nová střecha, výtahy, vstupní prostory. Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, náměstí, MHD, Bus Praha. Bytová jednotka není zatížena exekucí. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování. Prohlídka bytu po dohodě možná každý den i ve večerních hodinách včetně SO+NE.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+1, 77 m2, osobní vlastnictví s lodžií a sklepem v ul. Pertoldova, Praha 4 - Modřany.  Jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí cca 3 m nad úrovní pozemku. Bytová jednotka prošla významnou rekonstrukcí : kuchyně na míru včetně spotřebičů, koupelnové jádro s vanou a topným žebříkem, WC zvlášť, elektrické rozvody, topné radiátory, podlahy, plastová okna. Lodžie 3 m2 a sklep 2 m2. Dům po revitalizaci vstupních prostor. Momentálně nové lodžie. Veškerá občanská vybavenost v okolí bytového domu ( školka, škola ihned vedle domu, nákupní možnosti 150 m ). Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bezbariérovou bytovou jednotku o dispozici 1+1, 36 m2 ( + prostorný sklep ) v osobním vlastnictví, která se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlové budovy v ul. Za Poštou - Dobříš. Dispozice jednotky zahrnuje vstupní chodbu se vstupem na toaletu a do samostatné koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem, dále vstup do kuchyně s novou kuchyňskou linkou a novým el. sporákem a horkovzdušnou troubou. Z chodby se dále dostaneme do hlavního pokoje. Elektrické rozvody v mědi, okna plastová, na topení měřáky. Velice nízké provozní náklady 1.580,-Kč. Jednotka situována na jižní stranu. Bytový dům se nachází klidné části města, ihned vedle náměstí ( centrum Dobříše ) s kompletní občanskou vybaveností ( pošta, poliklinika, obchody, BUS, úřady ). Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí a úschovu kupní ceny. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+1, 56 m2 v družstevním vlastnictví, která se nachází v 5 podlaží ul. Novodvorská – Praha 4. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu vhodná k moderní rekonstrukci. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu. Na podlahách koberce a plovoucí podlaha. V předsíni vestavěné skříně. Umakartová koupelna s vanou a WC zvlášť. K bytu náleží komora na patře. Anuita již doplacena. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení smluv o převodu členských práv a povinností a úschovu kupní ceny. V případě ručení jinou nemovitostí zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 2+1, 77 m2 s balkonem v osobním vlastnictví, která se nachází ve 3. patře ul. Archangelská – Praha 10. Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, vstupní prostory. Velká vstupní chodba 11 m2, kuchyně se spíží 13 m2, obývací pokoj 26 m2 s balkonem 2,3 m2, ložnice 13 m2, šatna 5 m2, koupelna 3 m2, WC 1,3 m2. Možno změnit dispozici na 3+KK. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu. Na podlahách PVC , koberec a dřevěné parkety. K bytu náleží sklepní kóje. Možno pronajmout parkovací stání v podzemní garáži. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí a úschovu kupní ceny. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku v cihlovém domě o dispozici 3+1/3x balkon/komora v bytě, 85 m2, 2. nadzemní podlaží, osobní vlastnictví, ul. Ed. Beneše v Příbrami VII. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu.   Komoru v bytě možno propojit s koupelnou čímž vznikne místo na sprchový kout včetně vany.   K bytu náleží 2x sklep z toho jeden velký s možností zřízení např. dílny (oba chráněny železnou mříží ).   Velké parkoviště u domu a ve dvoře.   Dům po revitalizaci – zateplení, střecha, plast. okna.   Veškerá občanská vybavenost do 2 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.   V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.   Pokud hledáte nemovitost jako investiční příležitost, zajistíme zdarma pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1, 40 m2, v osobní vlastnictví, která se nachází v dostatečně zvýšeném přízemí cca 3m, v cihlovém domě, ul. Okružní – Příbram VII. Bytová jednotka po rekonstrukci – kuchyně, koupelny, WC, podlahy dlažba, plovoucí podlahy. Sklep 2x. Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha. Dům je zateplen, nová střecha. Bytová jednotka není zatížena exekucí. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování. Pokud hledáte nemovitost jako investiční příležitost, zajistíme zdarma pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 2+kk, 45 m2, 2. nadzemní podlaží, osobní vlastnictví, ul. K Vodárně na Dobříši. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu. Byt je v udržovaném stavu, nová koupelna.   V domě vybudována vlastní kotelna = úspora.   K bytu náleží sklep.   Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, plast. okna.   Veškerá občanská vybavenost do 5 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, Bus Praha.   Nemovitost není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.   V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1, 30 m2 v osobním vlastnictví která se nachází ve 2. NP cihlového domu v ul. Mariánská - Příbram VII. Byt po rekonstrukci - zděné jádro, kompletní elektřina, odpady.   Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, plast. okna.   Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.   V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.   Pokud hledáte nemovitost jako INVESTIČNÍ příležitost, zajistíme ZDARMA pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.
<12345.>