Nabídka nemovitostí

RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1, 40 m2, v osobní vlastnictví, která se nachází v dostatečně zvýšeném přízemí cca 3m, v cihlovém domě, ul. Okružní – Příbram VII. Bytová jednotka po rekonstrukci – kuchyně, koupelny, WC, podlahy dlažba, plovoucí podlahy. Sklep 2x. Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha. Dům je zateplen, nová střecha. Bytová jednotka není zatížena exekucí. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování. Pokud hledáte nemovitost jako investiční příležitost, zajistíme zdarma pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.
RealityMartin nabízí stavební pozemek  o velikosti 838 m2 v části obce Luka pod Medníkem - Jílové u Prahy. Pozemek je svažitého rázu s dřevěnou chatkou o zastavěné ploše 16 m2. Na pozemku je zavedena elektřina 220/360V a voda z obecního vodovodu ( vlastní vodoměr ).    Dle platného územního plánu vedený MÚ v Jílovém u Prahy je na pozemku možná výstavba rodinného domu či rekreačního objektu.   Prohlídka pozemku po dohodě možná každý den včetně SO+NE.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. Úschovu kupní ceny.   V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 2+kk, 45 m2, 2. nadzemní podlaží, osobní vlastnictví, ul. K Vodárně na Dobříši. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu. Byt je v udržovaném stavu, nová koupelna.   V domě vybudována vlastní kotelna = úspora.   K bytu náleží sklep.   Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, plast. okna.   Veškerá občanská vybavenost do 5 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, Bus Praha.   Nemovitost není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.   V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1, 30 m2 v osobním vlastnictví která se nachází ve 2. NP cihlového domu v ul. Mariánská - Příbram VII. Byt po rekonstrukci - zděné jádro, kompletní elektřina, odpady.   Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, plast. okna.   Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.   V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.   Pokud hledáte nemovitost jako INVESTIČNÍ příležitost, zajistíme ZDARMA pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.
RealityMartin nabízí k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+1, Družstevní vlastnictví v obci Chraštice, ve vzdálenosti pouhých 14 km od města Příbram a 70 km od hlavního města Prahy. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Určeno k rekonstrukci dle vlastních představ. Vytápění kotlem v suterénu domu, ohřev vody bojlerem, plastová okna. Dobrá občanská vybavenost -  mateřská a základní škola, autobus, obchod s potravinami, restaurace, obecní úřad, pošta a další. K bytu náleží sklep. U této nemovitosti NEPLATÍTE daň z nabytí !
RealityMartin.cz nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+1/komora na patře bytu, 72 m2 v osobním vlastnictví která se nachází ve 4. patře panelového domu v ul. Příčná - Příbrami VII. Byt je po kompletní rekonstrukci – zděné jádro, odpady, koupelna sprchový kout+vana, WC, nové el. rozvody, plovoucí podlaha, dlažba, plastová okna, kuchyně s linkou na míru, vestavné skříně.   K bytu náleží 1x sklep.   Výtah v domě v plánu.   Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, plast. Okna, vstupní prostory.   Veškerá občanská vybavenost do 5 min. od domu – hřiště, škola, školka, náměstí, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+kk, 24 m2, osobní vlastnictví, ul. Plzeňská v Příbrami I. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, zděné jádro, stoupačky v plastu. Určeno k rekonstrukci dle vlastních představ. Nízké měsíční poplatky - 1600Kč (fond oprav, TUV, SUV, teplo) +elektřina. K bytu náleží sklep. Dům je po kompletní revitalizaci - zateplení, nová střecha, výtahy, vstupní prostory. Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, náměstí, MHD, Bus Praha. Bytová jednotka není zatížena exekucí. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování. Prohlídka bytu po dohodě možná každý den i ve večerních hodinách včetně SO+NE.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+1, 77 m2, osobní vlastnictví s lodžií a sklepem v ul. Pertoldova, Praha 4 - Modřany.  Jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí cca 3 m nad úrovní pozemku. Bytová jednotka prošla významnou rekonstrukcí : kuchyně na míru včetně spotřebičů, koupelnové jádro s vanou a topným žebříkem, WC zvlášť, elektrické rozvody, topné radiátory, podlahy, plastová okna. Lodžie 3 m2 a sklep 2 m2. Dům po revitalizaci vstupních prostor. Momentálně nové lodžie. Veškerá občanská vybavenost v okolí bytového domu ( školka, škola ihned vedle domu, nákupní možnosti 150 m ). Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 2+1, 52 m2, osobní vlastnictví, ul. Ed. Beneše v Příbrami VII. V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu. Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, střecha, plast. okna, vstupní prostory. K bytu náleží sklep. Určeno k rekonstrukci dle vlastních představ. Veškerá občanská vybavenost do 2 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha. Nemovitost není zatížena exekucí. Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bezbariérovou bytovou jednotku o dispozici 1+1, 36 m2 ( + prostorný sklep ) v osobním vlastnictví, která se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlové budovy v ul. Za Poštou - Dobříš. Dispozice jednotky zahrnuje vstupní chodbu se vstupem na toaletu a do samostatné koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem, dále vstup do kuchyně s novou kuchyňskou linkou a novým el. sporákem a horkovzdušnou troubou. Z chodby se dále dostaneme do hlavního pokoje. Elektrické rozvody v mědi, okna plastová, na topení měřáky. Velice nízké provozní náklady 1.580,-Kč. Jednotka situována na jižní stranu. Bytový dům se nachází klidné části města, ihned vedle náměstí ( centrum Dobříše ) s kompletní občanskou vybaveností ( pošta, poliklinika, obchody, BUS, úřady ). Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí a úschovu kupní ceny. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.