Nabídka nemovitostí

RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1 , 29 m2 v osobním vlastnictví, která se nachází ve druhém patře cihlového domu v ul. Mariánská – Příbrami VII. Byt je v udržovaném zrekonstruovaném stavu.   Cena bytu je včetně vybavení a nábytku.   K bytu náleží sklep.   Dům je zateplen, nová střecha, plastová okna.   Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+1/2x lodžie/2x komora, 75 m2 v osobním vlastnictví, která se nachází v 7. patře skeletového domu v Příbrami III – Ryneček.   Dům po kompletní revitalizaci – zateplení, nová střecha, nové výtahy nákladní a osobní, vstupní prostory.   V bytové jednotce jsou plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu. K bytu náleží sklep.   Veškerá občanská vybavenost do 5 min. od domu – hřiště, škola, školka, náměstí, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování
RealityMartin nabízí bytovou jednotku v panelovém domě o dispozici 3+kk, 62 m2, ve čtvrtém podlaží s novým výtahem v osobním vlastnictví v Příbrami III. Jednotka je v původním ale udržovaném stavu. Prostorná vstupní chodba. V bytové jednotce jsou plastová okna, na podlahách dlažba, koberec. Stoupačky v plastu. Radiátory osazeny digitálními měřiči tepla. V kuchyni plynový sporák. Koupelna s vanou, WC samostatně.   Nové vstupní prostory.   K bytu náleží sklep.   Veškerá občanská vybavenost v okolí domu – náměstí, obchody, hřiště, lékař, škola, školka, , MHD, Bus Praha.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+kk, 27 m2, ve druhém podlaží, v osobním vlastnictví v Příbrami VII. V bytové jednotce jsou plastová okna, nové podlahy – plovoucí a dlažba, částečně nová elektřina, zděné jádro, stoupačky v plastu, sprchový kout včetně umyvadla a kuchyňský kout.   K bytu náleží sklep.   Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu – náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha. Pohodlné parkování před domem u vchodu na velkém parkovišti.   Vstup do domu je chráněn čipem.   Dům má vlastní kotelnu tudíž odpadá napojení na PB Teplárenskou = úspora.   Nízké měsíční poplatky – 1200 kč ( teplo, voda, fond oprav ) + elektřina ( cca 600kč)   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí chatu o velikosti 60 m2 na vlastním pozemku 314 m2 v obci Klenovice - Orlík-Loužek 2. Nemovitost se nachází cca 200 m od hranice vody v nezátopové oblasti, nedaleko Orlické přehrady v mírném svahu.   Dispoziční řešení v přízemí - pokoj spojený s kuchyňským koutem a koupelnou s WC, horní patro – obývací pokoj s ložnicí a WC. Voda z vlastního vrtu zavedená do chatky, elektřina 220/380V, vana a WC splachovací do jímky, topení/kamna, vaření na elektrickém vařiči.   Chata se nachází v přírodním prostředí na poloostrově vodní nádrže Orlík. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, pro rybolov, jachting a k celoročnímu koupání s čistou vodou. V okolí se nachází značené turistické a cykloturistické stezky i větší množství přírodních a kulturních zajímavostí, výlety po okolí, Zámek Orlík, Hrad Zvíkov.   Velice pěkné okolí - malá rekreační chatová osada. Přístup po zpevněné cestě. Autem Praha 60 min., Příbram 25 min.   Nemovitost není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí k prodeji RD na pozemku 820 m2, nacházející se ve velice klidné lokalitě obci Zalužany, okr. Příbram. V prvním podlaží se nachází obytný prostor o velikosti 90 m2 ( dispozice 3+1 ). Ve druhém podlaží půdní prostor s možností vybudování dalších místností. Dům je částečně podsklepen.   Dům je určen k rekonstrukci dle vlastních představ.   Výborné spojení autem na Prahu 50 min., Písek 40 min., Příbram 5 min. Nájezd na Strakonickou rychlostní silnici na Prahu cca 2 min.   Nemovitost není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1 , 29 m2 v osobním vlastnictví, která se nachází ve druhém patře cihlového domu v ul. Mariánská – Příbrami VII. Byt je po kompletní rekonstrukci – kuchyně zn. IKEA, koupelna se sprchovým koutem z tvrzeného skla a vaničkou z odlévaného mramoru, závěsné WC, nové rozvody elektřiny, štuky, odpady, podlahy s tlumením proti hluku, podhledy s bodovým osvětlením, rozvody internetu v celém bytě, nové interiérové a bytové dveře, plastová okna.   K bytu náleží sklep.   Dům je zateplen, nová střecha, plastová okna.   Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+kk v cihlovém domě ve 2 nadzemním podlaží, osobní vlastnictví, ul. Ed. Beneše v Příbrami VII. Byt má zděné jádro, částečně nová elektřina. Topení s termoventily a měřiči tepla, plastová okna.   Dům bude v roce 2018 revitalizován a zateplen, dále bude v domě vybudována vlastní plynová kotelna tudíž odpadá nutnost napojení na Příbramskou teplárenskou = úspora.   K bytu náleží sklep.   Velice klidná lokalita 200m od 5. základní školy a náměstí 17. listopadu.   Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu – náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Nemovitost není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 2+1/komora, 58 m2 v osobním vlastnictví, která se nachází v 1 patře skeletového domu v ul. Jana Drdy – Příbrami VIII. Byt je po kompletní rekonstrukci - kuchyně, koupelny, WC, nové rozvody elektřiny, štuky, odpady, podlahy, nové interiérové dveře, plastová okna.   Náklady na bydleni - 3000kč (Fond oprav, TUV, SUV, teplo) + elektřina   Dům je po kompletní revitalizaci.   K bytu náleží sklep.   Veškerá občanská vybavenost do 5 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Bytová jednotka není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování. Prohlídka bytu po dohodě možná každý den i ve večerních hodinách včetně SO+NE
RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 1+1/2x balkon/komora v cihlovém domě ve 3 patře, 41 m2, osobní vlastnictví, náměstí 17. listopadu v Příbrami VII. Byt má zděné jádro. Topení s termoventily a měřiči tepla, plastová okna.   K bytu náleží 1x sklep.   Dům je po kompletní revitalizaci.   Veškerá občanská vybavenost do 2 min. od domu - hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD, Bus Praha.   Nemovitost není zatížena exekucí.   Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.   Prohlídka bytu po dohodě možná každý den i ve večerních hodinách včetně SO+NE