Prodej RD 85 m², pozemek 819 m² Lešetice, okres Příbram

Detailní popis

RealityMartin nabízí k prodeji RD 4+1 novostavba - bungalov, který se nachází ve velice klidné lokalitě obci Lešetice, 5km od Příbrami.

Dům byl postaven koncem roku 2018. Na okna a vchodové dveře 4 roky záruka, na střechu 30 let.

Pozemek o velikosti 819 m2 z toho zastavěná plocha 101 m2, užitná je 85 m2.

V domě je kuchyň s obývacím pokojem se vstupem na zahradu, ložnice, dětský pokoj a pracovna s možností předělání na druhý dětský pokoj. Dále WC, koupelna, zádveří a technická místnost, na chodbě výklopné schodiště se vstupem na půdu kde je možné vybudovat další místnost, nebo využívat jako úložný prostor. V obývacím pokoji je příprava na krbová kamna. Z terasy obývacího pokoje výhled do přírody.

Vytápění domu zajišťuje el. kotel, ohřev vody bojler (vše v záruce, dokumentace k nahlédnutí) . Odpad čistička a septik. Voda obecní. Kanalizace v obci v plánu.

Výborné spojení autem na Prahu 50 min., Písek 40 min., Příbram 5 min. Nájezd na D4 na Prahu cca 5 min.

Autobusová zastávka vzdálená pěší chůzí 5 min od domu.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí. V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Stav Prodáno
Dispozice 4+1
Vlastnictví Osobní
Nemovitost Dům
Užitná plocha (m2) 85 m²
Pozemek plocha (m2) 819 m²

Mám zájem o tento dům


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?