Reference

Reference od našich vážených klientů jsou pro nás vizitkou naší práce a my se rádi o tyto informace podělíme. Veškeré zobrazené údaje jsou poskytnuty na základě dobrovolného souhlasu v souladu s GPDR.

Pana Martina Denovského mohu jen pochválit, doporučila mi ho kamarádka a od té doby nikoho jiného nechci. Jeho služeb jsme využili již vícekrát a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Jeho profesionální, rychlé a vstřícné jednání nemá konkurenci. Pokud budu do budoucna potřebovat, ráda se na něj opět s důvěrou obrátím. Jeho REALITY MARTIN mohu jen doporučit. Za vše moc děkuji!

Zlata Čadská +420 721 168 443 zlata.cadska@seznam.cz byt Praha

Touto cestou velice děkuji panu Vávrovi z realitní kanceláře REALITY MARTIN za zprostředkování prodeje bytu, o kterém jsem si myslela, že je vzhledem ke své velikosti a dispozicím v současné době neprodejný. Svou profesionalitou a lidským přístupem dokázal v překvapivě krátké době vytvořit nejen atraktivní inzerát a zorganizovat prohlídky bytu, ale i definitivně zrealizovat prodej, včetně veškeré administrativy a právního servisu kolem, čímž výrazně ulehčil od mých starostí. Pokud bych v budoucnu prodávala nějakou nemovitost, určitě nebudu váhat se na REALITY MARTIN znovu obrátit.

S pozdravem,

Helena Vavrušková

Dis. Helena Vavrušková + 420 728 957 270 vavruskova@outlook.com Byt Vysoká Pec - Bohutín

Se spoluprací s Reality Martin jsem byl velice spokojen, jednatel po celou dobu naší spolupráce prokazoval velice profesionální přístup k věci prodeje mé nemovitosti, během naší spolupráce jsem byl o všech jednáních a postupech dopředu informován, stejně tak o jejich výsledcích. Nemám co vytknout. Spolupráci s touto realitní kanceláří rozhodně doporučuji.

Mgr. Jan Gebauer +420 739 013 204 jan.gebauer@centrum.cz RD Nadějkov ( okr. Tábor )

Spolupráci s Reality Martin bych vřele doporučila. Jednání proběhlo bez zádrhelu a velmi rychle k oboustranné spokojenosti. Vše co bylo domluveno proběhlo jak má být. Nevyskytly se žádné problémy, koupě bytu byla uskutečněna velmi rychle.

Lada Karlíčková +420 608 140 681 krystofkarlicek@seznam.cz byt Praha 4

Na pana Denovského jsem dostala kontakt od jedné kamarádky, které pan Denovský pomáhal při prodeji bytové jednotky. Nejdříve jsem byla rozhodnuta svojí nemovitost prodat prostřednictvím jiné, velmi prestižní RK, ale když kamarádka hovořila o panu Denovském a jeho RK v superlativech, tak jsem se nakonec nechala přemluvit. Dnes už vím, že jsem udělala velmi dobře. Pan Denovský reagoval velmi rychle a profesionálně, a do druhého dne přijel i s PROFI fotografem, který vytvořil neuvěřitelně krásnou videoprezentaci našeho bydlení. Byla jsem unešená. Vše, co bylo slíbeno, bylo dodrženo na 100%. Rozhodně pana Denovského a jeho RK maximálně a ráda doporučuji všem. Za nás Jednička s hvězdičkou! Je vidět, že se velmi dobře orientuje na realitním trhu a umí si se vším poradit. Profesionál, jak má být.

Anna Hradická +420 777 652 354 annahradicka@seznam.cz byt Praha - západ Jesenice

Tuto kancelář jsem oslovila již opakovaně. Velmi na mne zapůsobilo profesionální ale zároveň moc milé jednání.

Jana Jozefy +420 720 759 373 jozefy.j@seznam.cz byt Příbram

Dobrý den, pane Denovský, dovolte mi poděkovat vám touto cestou za váš profesionální přístup při prodeji mých nemovitostí. Spolupráci s vámi hodnotím jako velmi nadstandardní a oceňuji vaši ochotu pomoci i s náležitostmi, které již byly přes rámec vašich úloh. Nikdy jsem se v žádné realitní kanceláři s takovým přístupem nesetkala. Velice ráda budu využívat vašich služeb i nadále a s klidným srdcem vás dále doporučovat. Přeji hodně štěstí S pozdravem

Ing. Monika Dvořáčková +420 725 507 678 monika.dvorackova@seznam.cz byt Příbram, byt Praha-západ Jesenice

Pan Denovský pro nás zprostředkovával prodej RD v Hovorčovicích na Praze východ . Díky jeho nasazení a profesionalitě, jsme naši nemovitost prodali v rekordním čase během několika dnů a navíc i za námi požadovanou cenu. Díky jeho schopnosti prezentace, od nafocení a vystavení nabídky, přes rychlé jednání se zájemci, veškerou administrativu kolem a v neposlední řadě jeho ochotu kdykoli se nám věnovat, jsme mohli uskutečnit koupi nového domu bez průtahů kolem prodeje a následného financování. Proto jsem pana Denovského využila i k další spolupráci a to k pronájmu bytu. I v tomto případě se jednalo o perfektní práci. Pokud bych v budoucnu hledala někoho ohledně obchodu s nemovitostí, zcela jistě bych využila opět služeb pana Denovského.

Michaela Trková + 420 608 647 013 trkm@seznam.cz RD Kostelec nad Labem, RD Hovorčovice, byt Praha

O společnosti Reality Martin jsme se dozvěděli od naší dobré kamarádky. Nedala by nám určitě špatnou referenci, protože se známe dlouho a dobře. Byli jsme příjemně překvapeni rychlostí jednání, určení prodejní ceny dle reálných možností a radami k prodeji bytu. Po několika návštěvách zájemců jsme si padli s jedním do noty a byt prodali. Pan Martin Denovský zařídil všechny dokumenty a společně jsme pouze podepsali dokumenty. Férová a dopředu jasná provize realitní společnosti byla dalším potvrzením kvality a slušného jednání.

Tomáš Naňka +420 724 422 987 tomas.nanka@assaabloy.com byt Praha 10

Jsem velice spokojená se službami pana Denovského. Prodej bytu byl velice rychlý, krásné fotky, které udělaly super dojem. Vše proběhlo rychle i s právním servisem. Jednání s panem Denovským je na úrovni, je chytrý a ve všem mi poradil. Je to člověk na kterého jsem se mohla spolehnout.

Ladislava Jonášová +420 602 703 563 ladislavajonasova@seznam.cz byt Praha 4

Prodávala jsem přes makléře Martina Denovského byt 2+KK v obci Modletice, Praha - východ. Byt mi nádherně nafotil, prezentoval na hlavních serverech – inzerát TOPoval na přední příčky a jakmile měl zájemce, informoval a domlouval prohlídky. Zajistil kompletní servis včetně odhadu bytu, převodu nemovitosti a úschovu kupní ceny. Vypracoval daň. přiznání a veškeré věci s tím spjaté. Jednoduše psáno, nemusela jsem se o nic starat. Pracuje s velkým odhodláním a nadšením pro své klienty. To co se domluvilo, vždy platilo, nebyl žádný problém, dobrá spolupráce, vřele doporučuji.

Lenka Presslová +420 774 562 102 lenka.presslova@seznam.cz byt Praha-východ Modletice

Pokud bych měl hodnotit práci p. Denovského a jeho týmu od 1 do 10 (kdy 10 je nejlepší), bez váhání hodnotím číslem 10. Nejen, že práci odvádí v maximální kvalitě, ale dokonce i ve slíbeném termínu. Maximálně hodnotím také vyjednávací schopnosti, kdy přesně odhalí průsečík mezi prodávajícím a kupujícím, a to bez nátlaku (což je na realitním trhu téměř nevídané). Služby p. Denovského a spol. jednoznačně doporučuji!

Martin Kozohorský +420 608 180 838 martinkozohorsky@gmail.com byt Příbram

S touto realitní kanceláří jsme byli zcela spokojení, makléř a jednatel společnosti Martin Denovský je velmi vstřícný a spolehlivý. Se vším nám trpělivě poradil, všechny doklady jsme měli včas a v pořádku, koupě bytu proběhla velice hladce. Vřele doporučujeme.

E.Logvinová a N. Yakimov +420 774 665 493 yakimoff@gmail.com byt Praha 9

Velmi děkuji za pomoc s pronájmem restaurace přes RK Reality Martin, jmenovitě p. Denovskému. Jeho profesionální jednání od nafocení objektu po jednání se zájemci a efektivního přístupu k vypracování smluv bylo opravdu skvělé. Prezentace jeho nemovitosti neměla chybu a díky tomu bylo mé očekávání naplněno nad rámec. Z jeho přístupu je patrné, že nemovitostem opravdu rozumí a pro svého klienta udělá maximální komfort. Budu Vás všude doporučovat. Ještě jednou velice děkuji.

Jakub Stejskal + 420 604 907 200 kubastejskal@centrum.cz Restaurace Kamenný Přívoz

S Reality Martin máme velmi dobrou zkušenost. Během celého průběhu prodeje byla spolupráce na vysoké úrovni od profesionálního nafocení bytu, přes plánování prohlídek a samotného prodeje. Díky této spolupráci byla kupní cena nad naše očekávání. Doporučuji

Martin Gondek +421 918 206 833 martingondek@post.cz byt Praha 5

Bezproblémové a rychlé jednání, problematice rozumí, flexibilita.

Ondřej Vachulka + 420 739 400 065 ovachulka@astron.cz chata Praha - východ