Prodej bytu 3+kk 68 m² Příbram VII

Detailní popis

RealityMartin nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+kk, 68 m2 + 2x komora, ( komora v bytě a druhá komora na patře u bytu ). Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se ve 2.NP.

Jednotka prošla kompletní rekonstrukcí – nové stropní podhledy s LED osvětlením, nové štuky, částečně elektro rozvody, kuchyně s vestavěnou horkovzdušnou troubou Whirlpool a plynovou varnou deskou Indesit, koupelna s vanou a topným žebříkem, příprava na napojení pračky, závěsné WC, podlahy plovoucí a dlažba, nové odpady, interiérové dveře s obložkami.

Velký sklep v přízemí domu.

Dům je zateplen, nová střecha.

Parkování u vchodu domu.

Bus PID Praha-Příbram zastávka od domu 1 min. pěšky.

Veškerá občanská vybavenost do 5 min. od domu - náměstí, hřiště, lékař, škola, školka, aquapark, zimní stadion, MHD.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.

V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Pokud hledáte nemovitost jako investiční příležitost, zajistíme zdarma pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.

Stav Prodáno
Dispozice 3+kk
Vlastnictví Osobní
Nemovitost Byt
Užitná plocha (m2) 68

Mám zájem o tento byt


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?