Prodej bytu 2+kk 60 m² Modenská, Praha 10 - Horní Měcholupy

Detailní popis

RealityMartin nabízí jednotku (momentálně dochází ke zpracování dokumentce a převodu na bytovou jednotku) ateliér, 79,6 m2  ( včetně terasy a balkonu ) v bytovém domě z roku 2016 o dispozici 2+kk/terasa 11 m2, balkon 9 m2 v 2. podlaží , ul. Modenská, Praha 10 - Horní Měcholupy.

Jednotka disponuje prostornou vstupní chodbou, velkou šatnou s úložným prostorem a vstupem do koupelny s vanou a umyvadlem, pračkou a WC.

Hlavní obývací část propojena s kuchyní 27 m2. Kuchyně vyhotovena truhlářem na míru s vestavenými spotřebiči : indukční deskou, troubou, myčkou, lednicí, mrazákem a digestoří.

Z obývací části vstup na balkon 9 m2. Dále se z obývací části dostaneme do prostorné ložnice 15 m2 se vstupem na  zasklenou terasu 11 m2 ( trojúhelníkový tvar).

K jednotce náleží prostorný sklep 3 m2 a parkovací místo v podzemní vyhřívané garáži.

Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.

V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Pokud hledáte nemovitost jako investiční příležitost, zajistíme zdarma pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.

Cena: 6 190 000 Kč
Stav Prodáno
Dispozice 2+kk
Vlastnictví Osobní
Patro 2. patro
Typ Skelet
Nemovitost Byt
Užitná plocha (m2) 60 m²

Mám zájem o tento byt


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?