Prodej rodinného domu 158 m², pozemek 878 m² Předboj, okres Praha-východ

Detailní popis

RealityMartin nabízí exkluzivně rodinný dům s garáží o dvou bytových jednotkách 4+kk/2+kk v obci Předboj, okr. Praha-východ na pozemku 878 m2.

Dům postaven v roce 2014 z tvárnic Heluz Ytong 300 mm + 100 mm fasádní zateplení je navržen jako přízemní dům, který má půdorys ve tvaru L a je zastřešen pomocí valbové střechy.

Podlahová plocha domu činí 158 m2. Byt č.1 - 104 m2, byt č. 2 - 54 m2. Rozměry jednotlivých místností jsou uvedeny v půdorysu domu v galerii fotografií.

Bytové jednotky mají každá samostatný vchod, samostatný elektro-kotel a bojler (viz, půdorys domu v galerii fotografií). Z obou jednotek je vstup na terasu o velikosti 20 m2.

Vytápění domu je formou podlahového topení ve všech místnostech napojené na centrální kotel Protherm.

Dům napojen na el. 220/380, kanalizaci, obecní vodovod.

Po celé délce domu je půdní prostor s možností rozšíření obytného prostoru.

Součástí domu je garáž a technická místnost. Vjezd na pozemek přes elektricky posuvná vrata na dálkový ovladač + druhý vjezd s manuálním otvíráním vrat. Parkování na pozemku pro další 2-3 auta.

Před domem okrasná zahrádka. V zadní části zahrady bazén + zahradní domek na techniku.

Dopravní spojení : Neratovice 6 min., Letňany metro 16 min. autem.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.

V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Cena: 11 199 000 Kč
Dispozice 6+kk
Typ Cihla
Nemovitost Dům
Velikost pozemku 878 m2
Užitná plocha (m2) 158 m²

Mám zájem o tento dům


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?