Prodej rodinného domu 160 m², pozemek 813 m² Mokrovraty, okres Příbram

Detailní popis

RealityMartin nabízí exkluzivně rodinný dům o dvou bytových jednotkách 2 x 3+1 v obci Mokrovraty, okr. Příbram na pozemku 813 m2.

Dům má dvě nadzemní podlaží (obytná část) a jedno podzemní podlaží sloužící jako kotelna (elektrokotel, kotel na tuhá paliva, sklad tuhých paliv).

Do domu je jeden centrální vstup pro obě jednotky.

Bytové jednotky mají absolutně stejný půdorys (spodní koupelna disponuje rohovou vanou, horní koupelna sprchovým koutem).

Dispozice jednotek činí 3+1, 80 m2.

Rozměry jednotlivých místností jsou uvedeny v půdorysu domu v galerii fotografií (půdorys momentálně zpracováváme a bude v co nejkratším termínu přidán do galerie).

Vytápění domu je formou elektrokotle, nově také jako alternativa kotel na tuhá paliva (tento rok vyvložkovaný komín). Každá jednotka má svůj bojler na ohřev vody v koupelně.

Elektroinstalace v domě v mědi.

V celém domě původní dřevěná okna.

Dům napojen na el. 220/380, kanalizaci, obecní vodovod, kopanou studnu.

Na pozemku dále pergola, parkovaní pro 3 auta – odděleno plotem, bazén. V zadní části zahrady zahradní domek na techniku a dílna.

Dopravní spojení: Mokrovraty – Dobříš 7 km., Mokrovraty – Praha 40 km.

Nemovitost bez právních vad, exekucí apod.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.

V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Cena: 8 199 000 Kč
Stav Prodáno
Dispozice 6+2
Vlastnictví Osobní
Typ Cihla
Nemovitost Dům
Velikost pozemku 813 m2
Užitná plocha (m2) 160 m²

Mám zájem o tento dům


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?