Prodej bytu 2+1 56 m² 28. října, Příbram VII, Příbram

Detailní popis

RealityMartin nabízí bytovou jednotku v dostatečně zvýšeném přízemí cihlového domu o dispozici 2+1/komora,, 56 m2, osobní vlastnictví, ul. 28.října v Příbrami VII. V bytové jednotce 2 roky nová plastová okna, topení s termoventily a měřiči tepla, stoupačky v plastu s dálkovým odečtem stavů spotřeby vody, nové rozvody plynu v mědi.

V bytě je komora do které lze umístnit bojler na ohřev teplé vody čímž odpadá závislost na Příbramské Teplárenské pří případných odstávkách nebo poruchách. Nebo komoru lze využívat jako šatnu.

K bytu náleží 1x sklep a 1x dílna + kočárkárna.

Parkoviště u domu a ve dvoře.

Dům po revitalizaci – střechy, zateplení, sklepní prostory + zateplení sklepů, nové vstupní dveře + schránky.

Veškerá občanská vybavenost do 3 min. od domu – 5.ZŠ škola, školka, aquapark, zimní stadion, obchod, MHD, Bus Praha.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.

V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Pokud hledáte nemovitost jako investiční příležitost, zajistíme zdarma pro Vás nájemce a smluvní dokumentaci k nájemnímu vztahu, včetně prohlídek, předání nemovitosti a převodů energií.

Nemovitost je bez jakýchkoliv právních vad a je ihned k dispozici.

Cena: 2 599 000 Kč
Stav Prodáno
Dispozice 2+1
Vlastnictví Osobní
Typ Cihla

Mám zájem o tuto nemovitost


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?