Prodej rodinného domu 90 m², pozemek 923 m² Račice

Detailní popis

RealityMartin nabízí exkluzivně rodinný dům (chalupu) v krásné lokalitě CHKO Křivoklátsko v obci Račice s výhledem na údolí řeky Berounky (10 min chůze) - 20 km od centra Berouna a 40 km od Prahy na vlastním pozemku o velikosti 923 m2.

Dům je určen k rekonstrukci, která byla započata majitelem v roce 2021/2022 v rozsahu:

rozvody elektřiny v mědi ve 2/3 domu, voda v plastu, částečně plastová okna, podlahové vytápění (nezapojeno) v obýváku + kuchyni, nový komín.

Koupelna s vanou, sprchovým koutem, technickým koutem (na pračku a bojler) a WC geberitem v procesu výstavby.

Kuchyňská linka s indukční deskou, horkovzdušnou troubou a prostorem pro myčku. V obývacím pokoji a kuchyni na podlaze vinyl, taktéž v této místnosti zateplen strop.

V zadní a boční části domu provedena izolace nopovou folií, drenáží a štěrkem.

V suterénu domu prostorné sklady a kolny se zásobou dřeva a uhlí.

Podlahová plocha domu 90 m2 + půdní prostor, který nabízí možnost výstavby dalších pokojů.

Dům napojen na obecní vodovod. Obecní kanalizace je ve fázi projektu a schvalovacích procesů. Dokumenty k obecní kanalizaci jsou k nahlédnutí na prohlídce.

Umístění jímky pro potřeby splaškové vody na svém pozemku je schválena na příslušném úřadě (jímka na přechodné období, než bude dům napojen na obecní tlakovou kanalizaci).

Dům disponuje verandou 13 m2, ložnicí 19 m2, obývacím pokojem s kuchyní a krbem 33 m2, koupelnou 16 m2 a chodbou se vstupem na půdu 8 m2.

Na půdě podlaha z OSB desek.

Na pozemku dále stodola 44 m2.

Zadní zahrada je svažitého rázu se vzrostlými stromy (švestky, jabloně, ořech).

Dům se nachází v krásné lokalitě s výhledem na řeku Berounku, která nabízí možnosti koupání u jezu Valentův mlýn nebo v nedalekém kempu.

V obci Račice je vlaková zastávka směr Beroun – Rakovník, dále se zde nachází restaurace a obchod se smíšeným zbožím.

Provize naší společnosti zahrnuje kompletní právní servis, vyhotovení kupních smluv, podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí.

V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního specialisty nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.

Cena: 2 999 000 Kč
Stav Prodáno
Typ Smíšená stavba
Nemovitost Dům
Velikost pozemku 923 m2
Užitná plocha (m2) 90 m²

Mám zájem o tento dům


Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji?